Anasayfa / Moda / 2013 Asma Tavan Modelleri

2013 Asma Tavan Modelleri

Asma Tavan Modelleri yazımızı okuyarak ModaOlanlar.net adresinde eviniz için en güzel asma tavan modellerini inceleyerek en güzel asma tavanlarına siz sahip olun.

Asma tavan düzenlemesi ev tasarımlarının püf noktasıdır. Tavanların dizaynı eskiden beri insanlığın ilgi alanı olmuştur. Milattan önceki tapınaklarda bile kubbelerin iç dizaynı yapıların ihtişamını anlatmaktaydı. Asma tavan mnodelleri de günmüz insanının en kutsal mekanları arasında olan evlerin daha ferah ve şık görünmesinin ip uçlarını oluşturur.

Asma tavan modelleri genellikle lambanın doruk noktası olarak alındığı modellerdir. Bu tarz tasarımlarda lambanın etrafında bir kabarıklık oluşturulur. Bu kabarıklık aslında lambanın ışığı dağıtışını etkilemeyeck kadar kğüçüktür. Ancak ışığın hemen altından başlayarak yayılması onun biçimini daha özgün kılar.

Asma tavan modelleri içinde kenar süsleri de bir hayli öenmlidir. Tavan kenarlarının duvarla birleştiği bölgeler çeşitli biçimlerde süslemeler ve çıkıntılarla estetik bir görünüme kavuşur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Kadınların Yeni Gözdesi Fantazi Tanga

Üretilmeye başlandığı günden bu yana, kadınların en çok tercih ettiği tanga, gün geçtikçe artan kullanıcı ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir